Genieten van de natuur
Genieten van de Meivakantie
Genieten van de natuur
Genieten van de Meivakantie
Met nog geen 10 kilometer verwijderd van het geografisch middelpunt van Nederland Lunteren ligt centraal in Nederland vakantiepark Landgoed Ruwinkel. Gezien de locatie, tussen twee Nationaal Parken in (de Utrechtse Heuvelrug & de Veluwe), midden in de natuur van boerenland én bos met leuke dorpjes in de buurt maar waarbij steden als Amersfoort, Veenendaal, Utrecht en Arnhem op korte rijafstand liggen dé ideale plek om met vrienden of familie voor een weekendje weg af te spreken in het midden van het land.
*dit is op basis van beschikbaarheid en helaas niet mogelijk tijdens vakantie perioden of feestdagen.
Klik op de button zonder zorgen boeken hoe het precies werkt: Zonder zorgen boeken
Wij waren er al voor de 4 de keer,fijne vakantiehuizen en schoon, goed gemeubileerd. Mooie wandel en fietsroutes en het personeel heel vriendelijk. En uit eten bij juffrouw Tok en pannankoekboerderij Grietje is fantastisch.
Mooi omgeving en mooi huisjes en vriendelijk personeel En alle faciliteiten op de park aanwezig Fietsen en wandelen kun je fantastisch Wij komen er al jaren en ontdekken Ieder keer weer nieuwe plekjes Dus een aanrader
Wij komen regelmatig op deze locatie de vakantiehuizen en chalets zijn mooi gelegen, het is een park met veel ruimte de huizen en chalets staan verspreid over het park. In februari komen wij weer voor een week en dat zegt al genoeg hoe wij het daar vinden. Ook in de omgeving is veel te zien er zijn diverse musea en dierentuinen. Ook de bossen zijn een belevenis er is voldoende wandel en fietstochten te maken. Voor kinderen zijn er ook leuke uitstapjes zoals het Nationaal Militair museum in Soest waar ze een foto kunnen maken of ze in een F16 vliegen. Dan krijgen ze de foto in de vorm van een brevet, echt leuk dit aandenken.
Huisje was netjes en mooi ingericht. Er was niet alleen voor ons een een welkomstpakketje maar ook voor de hond, met daarin 2x kauwsnack, een bal en een poepzakje, echt heel erg leuk! Fijn dat er een aantal eetgelegenheden op het park aanwezig zijn, waar je kunt eten en afhalen. Zeker met wat oudere mensen is dit erg fijn. Ook de zeer uitgebreide ontbijtservice is echt een aanrader! In de leuk opgemaakte kist zat voor ons vieren: genoeg verse broodjes/croissants, hartig beleg, zoet beleg, boter, sap en eieren met spek! Ondanks het slechte weer hebben we genoten!
Wat een vriendelijk personeel Fijne warm , gezellig huisje met zoveel privacy. En wat een tips ed over wandelen, fietsen, museums enz. .. Helemaal top
Mis nooit meer de leukste aanbiedingen, specials & nieuws over Landgoed Ruwinkel.
© Landgoed Ruwinkel | Design en realisatie: Holiday Media