Eindeloos fietsen in boerenland en natuur
Jammie dat is lekker!
Vergezichten in de Gelderse Vallei
Eindeloos fietsen in boerenland en natuur
Jammie dat is lekker!
Vergezichten in de Gelderse Vallei
Juli is dé maand om optimaal te genieten van de langste dagen van het jaar! De temperaturen worden steeds hoger: ideaal om er lekker op uit te gaan tijdens een welverdiende vakantie. Fietsen over de Grebbelinie, leuke kleine Gelderse én Utrechtse dorpjes op één dag bezoeken, zonnebaden en zwemmen, barbequeën in de tuin: het kan allemaal tijdens uw verblijf in villa, vakantiehuis of chalet op vakantiepark Landgoed Ruwinkel. Met zowel de Veluwe als de Utrechts Heuvelrug om de hoek bent u nooit ver weg van een Nationaal Park.
Tip: recht tegenover ons bungalowpark ligt trouwens ook een leuk bos, waar je zo vanaf het park inwandelt. π
Boek hier uw vakantie in juli 2024
WhatsApp: +31 6 41 24 06 60 (alleen tijdens kantooruren)
Maandag 1 juli
Maandag 8 juli
Maandag 15 juli
Maandag 22 juli
Maandag 29 juli
Vrijdag 5 juli
Vrijdag 12 juli
Vrijdag 19 juli
Vrijdag 26 juli
In juli is het vaak heel mooi weer buiten en is het heerlijk om buiten te zwemmen en ook gelijk lekker wat te zonnebaden. Onze favoriete buiten zwembad is het wonderschone Henschotermeer! U kunt hier vanaf Landgoed Ruwinkel met de fiets naar toe. Heerlijk genieten op de witte zandstranden en het heldere water midden in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Zeker ook een leuk buiten zwembad is gelegen in het dorp Scherpenzeel en heet 't Willaer. U fietst hier nog sneller naar toe vanaf Landgoed Ruwinkel. Heerlijk genieten van de zon en water dus.
De Gelderse Vallei wordt gerekend tot de West Veluwe. Het bekendste Nationaal Park van Nederland bij uitstek is toch wel de Hoge Veluwe. Hier vindt u prachtige bossen, Nederlands wildlife, uitgestrekte heidevelden (zoals de Ginkelse heide) waar schaapskuddes grazen om de heide tot volle bloei te kunnen laten komen en natuurlijk de befaamde zandverstuivingen. Misschien wel één van de leukste musea van Nederland: het Museonder vindt u dicht bij de entree van Otterlo. In dit museum vindt u alles met betrekking tot het leven onder de grond of wat er in de grond van de Veluwe is gevonden.
Het geografische middelpunt van Nederland vindt u in het bij Landgoed Ruwinkel nabij gelegen dorp Lunteren: dit punt wordt weergegeven door middel van een steen. Daarnaast kunt u ook een kijkje nemen in een prehistorische boerderij welke nagebouwd is nadat men op deze plek archeologische vondsten heeft gedaan.
Lekker luieren? of leuke dingen doen? Onze tips vindt u hier!
Het is heerlijk om daar te zijn, prima accomodatie, rustig, lekker eten en een mooie omgeving
Net terug van een week weg met mijn moeder en zus. Voor de 3e keer in Ruwinkel, en wat was het weer genieten. Eerder waren we met kinderen en dat was ook geweldig. Genieten van de natuur, de eekhoorntjes die door de tuin springen en het concert van de vogels. De huisjes zijn schoon en ruim, de bedden liggen heerlijk en de sauna is een aanrader. We hadden mooi weer en hebben in de grote tuin kunnen ontbijten en dineren. Wat ik fijn vond is dat je privΓ© zat in de tuin en niet dicht op elkaar. Het eten afhalen bij het restaurant was voor ons ideaal. Dit bezoek hebben we voor het eerst het Henschotermeer bezocht wat echt prachtig is, een stukje Ibiza in Nederland qua natuur (ook heel leuk met kinderen). Kortom alleen maar pluspunten. Onwijs bedankt voor de fijne tijd weer. Tot de volgende keer.
Oh ja en het personeel... top! Vriendelijk en behulpzaam π
Genoten van een midweek in luxe huisje alles was netjes schoon mooie rustige omgeving lekker gewandeld met de honden en lekker gegeten bij het pannenkoekenhuis en juffrouw Tok wij waren al 2 keer eerder geweest in totaal nu 3Γ geweest en we komen zeker weer terug Ruwinkel tot gauw weer π
Geweldig, Midweekje met familieleden
Kleinschalig bungalow (chalet) park. Veel ruimte om de bungalow. Klein speelparkje voor de kleinsten en (klein) overdekt zwembad. Gelegen tussen de Veluwe (Lunteren/Ede) en de Utrechtse heuvelrug. Ook een uitstapje (fietstocht) met een een oversteek (pont) van de Nederrijn was een leuke ervaring
Mis nooit meer de leukste aanbiedingen, specials & nieuws over Landgoed Ruwinkel.
© Landgoed Ruwinkel | Design en realisatie: Holiday Media