Last minutes

Ga naar onze last minute pagina voor de laatste aanbiedingen

Lekker weg in de lente

Fiets baby jong gezin 2022 DSC 2035

Lekker weg in de lente

Het voorjaar is bij uitstek ons favoriete seizoen: het ontluiken van de natuur is ieder jaar weer op zich een schitterend wonder. De levendigheid in de weides: de lammetjes die over elkaar heen dartelen, de koeien die een vreugde dansje doen bij het zien van het verse groene gras, de kippen die scharrelen over de weilanden. Waar kunt dit nu het beste zelf meemaken dan in de Gelderse Vallei, het agrarische gebied tussen de bossen van de Utrechtse Heuvelrug en de Veluwe

Ontstaan rondom de historische boerderij "Klein Ruwinkel" vindt u ons complete vakantiepark Landgoed Ruwinkel. Naast 120 compleet ingerichtte accommodaties kunt u in maar liefst drie restaurants rtants terecht voor de innerlijke verzorging: Bread & Breakfast, Pannenkoekboerderij Grietje of de Friterie: allen gevestigd op 't Erf van Ruwinkel, ons horeca plein. Centraal gelegen in Nederland tussen twee van onze grootste en bekendste National Parken maar naast de natuur vindt u ook de cultuur dichtbij zoals stadjes als Amersfoort, Veenenaal, Barneveld, Utrecht én Arnhem. Boek uw paar dagen er-even-tussen-uit op vakantiepark Landgoed Ruwinkel.

Kom in 2026 in de lente naar Landgoed Ruwinkel en geniet van een heerlijk verblijf in de Gelderse Vallei.

Beleven en ontdekken in de Gelderse Vallei

Vanaf Landgoed Ruwinkel maakt u de mooiste fietstochten door de Gelderse Vallei, over de Utrechtse Heuvelrug of de Veluwe, met onze handige fietsknooppuntenkaart bij de hand. Ook wandelliefhebbers kunnen hun hart ophalen: het park ligt midden in het Klompenpadengebied, met meer dan 100 routes door bos, weiland en langs boerderijen. Voor natuurliefhebbers is Nationaal Park de Hoge Veluwe een must, met wilde dieren én het beroemde Kröller-Müller Museum met een grote Van Gogh-collectie. En vergeet het Henschotermeer niet: een verborgen parel met wit zandstrand en helder boswater, perfect voor een zomerse dag.

Duik in geschiedenis en cultuur

Niet ver van Landgoed Ruwinkel ligt de prachtige binnenstad van Amersfoort, met grote delen van de middeleeuwse stadsmuren nog intact. Naast de rijke historie is het er gezellig om wat te eten of een drankje te doen. Op de Utrechtse Heuvelrug vindt u de Pyramide van Austerlitz, gebouwd door Napoleon, vanwaar u uitkijkt over de toppen van het bos in de verte Amersfoort én Utrecht. Voor een uniek lokaal uitstapje is het Pluimvee Museum in Barneveld een aanrader, waar u alles leert over de beroemde kip uit de Gelderse Vallei. En wie weet komt u er achter wat er nou eerst was: de kip of het ei?

Boek hier uw accommodatie

Kies een aankomst & vertrekdatum

We hebben geen resultaten gevonden met de zoekopdracht Er zijn resultaten gevonden met de zoekopdracht Er is resultaat gevonden met de zoekopdracht

We zitten bijna vol, hieronder vindt u alternatieve data voor een lekkere vakantie op Landgoed Ruwinkel

Score uit 546 beoordelingen
7,9

Chalet 2 persoons

  • Vrijstaand chalet opp. ca. 36m²
  • Slaapkamer met twee boxspring matrassen
  • Badkamer met douche, dubbele wastafel en toilet
  • Flatscreen TV
van:
tot:
Score uit 337 beoordelingen
7,2

Chalet 4 persoons

  • Vrijstaande chalet opp. ca. 36 m²
  • Twee slaapkamers
  • Flatscreen tv
van:
tot:
Score uit 55 beoordelingen
8,4

Weide Studio 2 persoons

  • Vrijstaande chalet 36m²
  • Ingedeeld als studio
  • Nieuwe keuken en badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Gratis verwenpakket
van:
tot:
Score uit 301 beoordelingen
8,3

Vakantiehuis 2 persoons

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103 m2
  • Eén slaapkamer met twee 1 persoons boxspring bedden
  • Open haard
  • Flatscreen televisie
van:
tot:
Score uit 900 beoordelingen
8,2

Vakantiehuis 4 persoons

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103 m²
  • Twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden
  • Twee badkamers
  • Open haard
van:
tot:
Score uit 693 beoordelingen
8,5

Vakantiehuis 4 persoons luxe

  • Vrijstaand vakantiehuis met privé sauna, opp. ca. 103 m²
  • Twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden
  • Twee badkamers, een met bubbelbad
  • Open haard
van:
tot:
Score uit 113 beoordelingen
8,2

Vakantiehuis 4 persoons Sunshower

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103 m²
  • Twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden
  • Twee badkamers
  • Sunshower
  • Gratis verwenpakket
van:
tot:
Score uit 1102 beoordelingen
7,9

Vakantiehuis 6 persoons

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103 m²
  • Drie slaapkamers met twee 1 persoonsbedden
  • Twee badkamers
  • Open haard
van:
tot:
Score uit 223 beoordelingen
8,1

Vakantiehuis 6 persoons Kids

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103m²
  • Twee slaapkamers met 1 persoonsbedden, slaapkamer beneden met topper
  • Twee badkamers, een met bubbelbad
  • Speciale speel-/slaapkamer met hoogslaper voor de kinderen
  • Wasmachine en droger aanwezig
van:
tot:
Score uit 147 beoordelingen
7,9

Vakantiehuis 6 persoons Dogs

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 103 m²
  • Hondenmand (80 x 90 cm), 2-deurs bench (109 x 69 x 75 cm) met hondenbed, en voer- en drinkbak.
  • Twee badkamers
  • Open haard
van:
tot:
Score uit 474 beoordelingen
7,9

Vakantiehuis 8 persoons Premium

  • Vrijstaand vakantiehuis opp. ca. 133 m²
  • Vier slaapkamers met twee 1 persoonsbedden
  • Open haard
  • Veel licht door raampui woonkamer
van:
tot:
Score uit 230 beoordelingen
8,3

Landhuis 10 persoons

  • Vrijstaand landhuis ca 200 m² groot
  • Vijf slaapkamers met twee 1 persoons boxspring bedden
  • Twee badkamers
  • Open Haard
van:
tot:
Meer accommodaties tonen Minder accommodaties tonen

Gaan we u gauw zien bij Ruwinkel?

We helpen u graag verder!

Neem contact met ons op of lees onze veelgestelde vragen voor meer informatie.

DSC00289